Laser Lubin, Pieczątki Lubin, Grawerowanie Lubin
Lubin Laser/Pieczątki
ul. Sikorskiego 56
59-300 Lubin
tel./fax: +48767492506
e-mail: impulspro@wp.pl
pn-pt: 09:00 - 16:30
Laser Lubin, Universal Lubin, Grawerowanie i cięcie laserowe Lubin

PIECZĄTKI EKOLOGICZNE GREEN LINE

Logo Green Line

Wspierając działania proekologiczne...

Wybierając produkty Green Line wspierasz ogólnoświatowy projekt działający na rzecz ochrony klimatu Gold Standard Project.   Wspierasz nowoczesne technologie, które uwzględniają minimalizację odpadów oraz zużycie energii i surowców naturalnych.

Każdy element produktu Green Line zaprojektowany jest z myślą o ochronie środowiska naturalnego, a drewniane uchwyty pochodzą z lasów posiadających certyfikat FSC, tworzywo pochodzi z odzyskiwanego granulatu, opakowania powstają z niebielonego kartonu odzyskiwanego w recyclingu.

 

Odśwież biurową atmosferę...
Kolorystyka automatów serii Green Line, która podkreśla rzeczywiste cechy produktu -wprowadza do każdego biura łagodny klimat.
Konsekwencja...
Jeśli posiadasz w swojej firmie produkty ekologiczne, wprowadzając pieczątki serii Green Line zadbasz o spójność swych działań„.

 

Materiały użyte w produkcji

Plastik przeznaczony do produkcji
Plastik przeznaczony do produkcji


Do produkcji plastikowych elemntów pieczatek serii Green Line używamy w przeważajacej cześci plastiku odzyskanego w procesie recyclingu. Plastik, który pozostaje odpadem w normalnym cyklu produkcyjnym jest podstawa produkcji serii Green Line. Firma COLOP kupuje ten materiał.

Uchwyt Classic
Uchwyt Classic

Drewniane uchwyty w modelach Classic Line Green Line sa wykonane  z buku - drzewa, które jest łatwo odnawialne w naszej strefie klimatycznej. Drzewo to pochodzi z lasów oznaczonych certyfikatem FCS - Forest Stewardship Council - znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej . Jedną z cech wyróżniających system certyfikacji FSC jest to, iż łączy on wszystkie zainteresowane grupy na zasadach równorzędności. FSC podzielony jest na trzy izby mające równy wpływ na podejmowane decyzje: społeczną, ekonomiczną i środowiskową. Ta sama struktura zachowana jest zarówno na płaszczyńşnie globalnej FSC jak i na płaszczyńşnie krajowej (Krajowe Inicjatywy).

Certyfikaty

 Colop wdrożył jak i przestrzega norm jakości ISO 9001 już od kilku dobrych lat. To jest bezsprzecznie gwarancją bardzo wysokiej jakości naszych produktów jak i usług świadczonych naszym klientom.

 

Ceryfikacja  firmy COLOP dotycząca normy ISO 14001,została zakoń„czona pełnym sukecesm, i potwierdza że firma COLOP wdrozyła System Zarządzania ńšrodowiskowego.

kliknij aby powiększyć


Copyright © 2020 by https://pieczatki-lubin.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.